O firmie


Jesteśmy firmą produkującą opakowania od 1991r. Ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji opakowań dla cukiernictwa i piekarnictwa oferując kompleksowe zabezpieczenie w opakowania z tektur i papieru. Opracowania graficzne opakowań wykonujemy we własnym zakresie lub na podstawie grafiki przygotowanej przez klientów.

Opakowania są wykonywane różnymi technikami z wykorzystaniem najnowszych technologii zapewniających jakość, funkcjonalność i konkurencyjność. Około 60 % produkowanych opakowań wykonujemy według opatentowanych wzorów, gwarantujących funkcjonalność i estetykę produktu.

Stosowane technologie i materiały spełniają wymagania stawiane opakowaniom do bezpośredniego kontaktu z żywnością . Naszą dewizą jest najwyższy standard opakowań za konkurencyjną cenę , terminowość oraz codzienny szacunek dla klienta niezależnie od wielkości jego potrzeb.

Nasz dział sprzedaży i przedstawiciele handlowi są do dyspozycji. Zaproponują najlepsze rozwiązania opakowań dla Państwa cukierni i piekarni, dopilnują realizacji od momentu przyjęcia zamówienia do dostarczenia towaru. Zaoferują doradztwo oraz pomoc przy wyborze najlepszych opakowań dla Państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy.


Oferta

Zakład Opakowań "LEHAN"
ul. Lipowa 7, 86-200 Chełmno

tel.: (56) 686 13 75
fax: (56) 686 02 73
e-mail: zolehan@post.pl